سوالات متداول

ما برای شما وب سایت تخصصی با نام رستورانتان ارائه میدهیم، به عنوان مثال آدرس سایت شما www.myRest.ir خواهد شد، از این به بعد شما می‌توانید از طریق سایت خودتان سفارش آنلاین دریافت نمایید.

سفارش‌های آنلاین از دو روش به رستوران می‌رسند:

  • روش اول: نصب نرم‌افزار رستورانی فودکافه است، این نرم‌افزار روی کامپیوتر صندوقدار نصب می‌شود، و هنگام سفارش آنلاین، هشداری به صندوقدار نمایش داده می‌شود که می‌تواند سفارش را تایید و یا رد نماید،(تمام مراحل سفارش به مشتری پیامک می‌شود) همچنین از طریق نرم‌افزار امکان انواع گزارش‌گیری و چاپ فاکتور مشتری و چاپ دستور آشپزخانه نیز مهیا است.
  • روش دوم: نصب اپلیکیشن مدیران فودکافه است، از طریق این اپلیکیشن هیچ سفارش آنلاینی را از دست نخواهید داد.

هزینه راه‌اندازی وب‌سایت با ارائه خدمات آنلاین مانند: سفارش آنلاین، پرداخت آنلاین، پیک آنلاین، منوی دیجیتال، پنل پیامک و .... تنها 4 میلیون و 800 هزار تومان برای سال اول می‌باشد

  • هزینه تمدید سالانه وب‌سایت برای سال‌های بعدی تنها 600 هزار تومان می‌باشد.

همانطور که مطلع هستید، برای طراحی سایت با سفارش آنلاین و پشتیبانی کامل باید مبلغ نجومی پرداخت نمود که تنها رستوران‌های زنجیره‌ای توان پرداخت چنین هزینه‌ای را دارند، ولی ما در مجموعه نرم‌افزاری فودکافه با استعانت از خداوند متعال و بیش از 6 سال کار مداوم و بی‌وقفه و با تکیه بر تکنولوژی طراحی ابری، بستری را فراهم آورده‌ایم که بتوانیم با کمترین زمان، هزینه و انرژی خدمات با کیفیت و قیمت پایین ارائه دهیم.

امکان سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین دو بحث جدا از هم هستند، شما می‌توانید امکان پرداخت نقدی را فعال نمایید در اینصورت مشتری سایت شما می‌تواند از طریق سایت سفارش آنلاین دهد و مبلغ را با پیک تسویه نماید، در صورتیکه می‌خواهید امکان پرداخت آنلاین در سایت شما فعال باشد باید یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید

  • روش اول: درگاه پرداخت اختصاصی، در این حالت پرداخت‌های آنلاین مستقیم به حساب شما واریز می‌شوند، این امر مستلزم دریافت نمادالکترونیک است، همکاران ما در مجموعه نرم‌افزاری فودکافه صفر تا صد دریافت نمادالکترونیک و دریافت درگاه پرداخت آنلاین را برای شما انجام خواهند داد.
  • روش دوم: استفاده از درگاه پرداخت فودکافه می‌باشد، در اینصورت مبلغ پرداخت‌های آنلاین به حساب فودکافه واریز می‌شوند، و مجموعه نرم‌افزاری فودکافه بدون کسر حتی یک ریال به صورت هفتگی کل مبلغ را با رستوران تسویه می‌نماید.

اگر از تصمیم خود برای راه‌اندازی سفارش آنلاین اطمینان دارید و می‌خواهید قبل از راه‌اندازی سیستم را آزمایش نمایید، ثبت نام را در سایت انجام دهید، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و به صورت رایگان سفارش آنلاین شما را راه‌اندازی می‌نمایند.

از آنجایی که باید دامنه وب سایت شما خریداری و راه‌اندازی شود، معمولا سه روز کاری زمان نیاز است تا سفارش آنلاین برای شما راه‌اندازی شود.

ما محدودیتی در طراحی وب سایت نداریم و می‌توانیم مطابق سلیقه شما هر نوع سایتی را طراحی نماییم.
در حالت پیش فرض سایت شما به شکل زیر خواهد بود

همه چیز به شما بستگی دارد، از آنجایی که شما این سیستم را خریداری نموده‌اید و فودکافه از درآمد شما حتی ریالی را هم کم نمی‌کند، می‌توانید وب سایت خود را همه جا، از جمله در اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی تبلیغ نمایید، همچنین می‌توانید در تمام تبلیغات کاغذی خود آدرس وب سایت خودتان را چاپ نمایید. علاوه بر این اگر جهت افزایش فروش نیاز به مشاوره داشته باشید، همکاران ما در مجموعه نرم‌افزاری فودکافه آماده ارائه مشاوره و ارائه راهکارهای افزایش فروش به شما هستند.

سوالات دیگری دارید؟

ثبت نام نمایید. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

ثبت رستوران در فودکافه