قوانین و مقررات فودکافه


قوانین و مقررات فودکافه در حوزه های مختلف به شرح زیر می‌باشد:

فودکافه (Foodcafe.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هر گونه فعالیت مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.

فودکافه نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستورانهای فروش غذا است وکیفیت غذا، نحوه‌ ارسال سفارش، تطابق سفارش تحویلی با آنچه مشتری سفارش داده است و کلیه اطلاعات نمایش داده شده در صفحه رستوران که مرتبط با سفارش آنلاین می‌باشد، به عهده رستوران مورد نظر بوده و مسئولیتی در این خصوص بر عهده فودکافه نمی‌باشد.

تعهدات فودکافه

مسئولیت میزبانی و پشتیبانی وب‌سایت رستوران

رفع مشکلات احتمالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

پاسخ گویی به رستوران در خصوص سوالات و مشکلات در حوزه وب سایت

درصورتیکه رستوران از سرویس پرداخت آنلاین استفاده نماید فودکافه تمامی پرداخت های آنلاین را در روز چهارشنبه پیش رو با رستوران تسویه خواهد نمود

تعهدات رستوران

به روز نگه داشتن و صحت اطلاعات صفحه به عهده رستوران می‌باشد، این اطلاعات شامل موارد زیر می‌باشند:

اطلاعات رستوران : اطلاعات رستوران از قبیل شماره تماس و آدرس رستوران

آدرس شبکه‌های اجتماعی : اطلاعات مربوط به لینک شبکه‌های اجتماعی

اخبار : به روز رسانی اخبار و مسئولیت مفاد آن به عهده رستوران می‌باشد.

گالری : مسئولیت محتوای عکس‌هایی که در گالری قرار می‌گیرند به عهده رستوران می‌باشد.

در صورتیکه رستوران از قابلیت سفارش آنلاین استفاده می‌کند، مسئولیت به روز نگه داشتن قیمت ها و منوی رستوران و اطلاعات مربوط به آن از قبیل (محدوده سفارش‌دهی رستوران و هزینه پیک، ساعت پذیرش سفارش آنلاین، نحوه دریافت وجه ) به عهده رستوران می‌باشد، و در صورتیکه مشتریان از سفارش آنلاین استفاده نمایند، رستوران موظف است خدمات را با قیمت درج شده در سایت ارائه نماید.

سایر موارد

همه ی قوانین تا زمانی که در سایت فودکافه (Foodcafe.ir) نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

امید است با بکارگیری قوانین ذکر شده، ارتباطی موثر بین فودکافه و مدیران محترم رستوران‌ها برقرار شده و فودکافه بتواند خدماتی شایسته ارائه نماید.

مقصود از واژه ی رستوران می‌تواند کافی‌شاپ و یا آشپزخانه‌های طبخ غذا نیز باشد.